ו׳ בשבט ה׳תשפ״ד

מזל מאזניים לפי היהדות: כל מה שצריך לדעת על מזל חודש תשרי, מזל מאזניים

מזל חודש תשרי הוא מאזניים, השביעי בגלגל המזלות. כאן תגלו מהן החוזקות והחולשות של בני מזל זה ומהם המאפיינים שיעזרו להם לפתח מודעות עצמית גבוהה ועוד

תכונות אופי חיוביות

בני מזל מאזניים זקוקים לחיי חברה פעילים ושותפות הדדית. הבדידות מכבה אותם ומעיקה עליהם. הם מאופיינים ביכולת תקשורתית גבוהה ובכושר ביטוי יוצא מן הכלל. הם בעלי טאקט גבוה ויודעים מה לומר ואיך לומר. הם בעלי אופי עדין, נעמי הליכות ומקובלים בחברה.

בני מזל מאזניים שואפים כל הזמן לאיזון, מיזוג ושלום ולכן הם מתחשבים מאד בזולתם ומוכנים לוותר רבות למען השלום והאחווה. הם ניחנו בחוש צדק מפותח ובעלי יכולת לשמוע את שני צדדי המטבע בצורה אובייקטיבית ולגלות רגישות לכל אחד מהצדדים. הם טובים מאד בגישור ובהשכנת שלום. בני המזל דוגלים בשוויון וחסד ונמשכים לרוחניות ולרבדים המופשטים של החיים.

בני מזל מאזניים הם אנשים נבונים, אינטלקטואליים, שאפתניים וכשרוניים מאד. הם בעלי מחשבה שקולה והגיונית ופועלים בדרך כלל על פי ההיגיון והשכל.

 

נקודות חולשה אצל בני מזל מאזניים

בני מזל מאזניים מרבים להסס ולחשוב עד שהם מקבלים החלטה כלשהי. הם בוחרים בדרך מסויימת רק אחרי שבדקו באופן יסודי ולעומק את כל האפשרויות שעומדות לרשותם. עליהם ללמוד להפסיק להתלבט כל כך הרבה, לקחת החלטה מסויימת וללכת איתה עד הסוף.

משום שמזל מאזניים משתייך לחודש תשרי, שחל בו ראש השנה, בני מזל מאזניים יתקשו בהתחלות חדשות. כדי להקל מעליהם את הקושי בהתחלות חדשות, עליהם להעזר בשאפתנות הגלומה בהם שתדחוף אותם לעבר העשייה.

בני מזל מאזניים הם בעלי נטייה לריצוי ומתוך כך עלולים להגיע לוויתור על ערכים החשובים להם או על צרכים שהם זקוקים להם. עליהם לדעת כי לא תמיד ישנה חובה לרצות את הזולת, במיוחד כאשר הדבר גובה מהם מחיר רב כל כך.

הפוסט חיזק אותך? תפיץ הלאה לזיכוי הרבים!

תגובות (נא לשמור על שיח נקי ומכובד)

כתבות שאולי פספסתם!

שלל סרטונים

הפיצו למשפחה והחברים
VOD

חדש ב-VOD:

המאמר חיזק אותך? תפיץ הלאה לזיכוי הרבים!

"יש קונה עולמו – בשעה אחת ויש קונה עולמו בקליק אחד" 

הפיצו לקירוב הגאולה.

לשיחה לחץ כאן
היי, במה אפשר לעזור?
להתענג באהבתך
שלום 👋
לכל שאלה או בקשה אנחנו כאן!