א׳ בכסלו ה׳תשפ״ג

המבול המטורף שיש בדור שלנו

🚢 ⚓️ התיבה והמבול 💦 ☔️

 

למציאות שלנו יש דמיון מאוד גדול לחיים של נח בתקופת המבול.

 

 הכיצד? 

 

ובכן, ננסה לחשוב שהקדוש ברוך הוא, בכבודו ובעצמו, מתגלה אלינו ואומר לנו לבנות תיבה גדולה מאוד, ממש כפי שאמר לנח, והוא מבשר לנו כך: "בני היקר! אני בוחר בך להיות 'הגיבור הראשי לישראל' אתה תציל את בניי אהוביי 'ממבול הניסיונות' שיש בחוץ! אתה תשמור ותגן על ילדיי בכל התקופה שהם בעולם הזה, בזמן שהם נלחמים מול שדים, מזיקים ושליחי שטן – אתה תכניס כמה שיותר מבניי האהובים לתיבה, ותשמור לי עליהם!" 

אנחנו צריכים להפנים שאנו תחת מבול שוטף וכבד שלא מפסיק בכלל! והוא רק מתגבר ומתגבר מרגע לרגע, ובמיוחד בימי הקיץ הלוהטים, המבול כבר לא מבול! אלא 'שתפון'!

אתם בטח חושבים לעצמכם "איזה מבול ואיזה נעליים"!? 

אתם יודעים מה?

בואו נעשה ניסוי בפועל! נלך ברחוב, וננסה לשמור את העיניים שלנו בקדושה – אני בטוח שכל מקום שנפנה את המבט שלנו יהיה מראה של פ.ר.י.צ.ו.ת! 

בפרסומי חוצות. 

בבנות ישראל שלא זכו עדיין להתקרב לאבא.

בפליירים בתאי הדואר, ובכל מקום.

בעיתונים השונים.

בעבודה.

בסופרים.

באינטרנט.

במכשירים.

ובכל מקום אפשרי! 

 

נו, אז מה אתם אומרים, מבול או לא מבול?

 

נכון, אנחנו אמנם עדיין לא בדרגה כזו גבוהה שאלוקים יתנבא אלינו כדי למנות אותנו ללוחמים שלו, אבל עצם העובדה, שאני ואתה מודעים למה שכתוב במאמר הזה (ובשאר המאמרים) – היא סיבה מספיק טובה שניקח על עצמנו את המשימה האדירה הזו של 'גיבורי ישראל מרפאי הנשמות'.

אז איך מרפאים נשמות?  

 

על ידי שלושה שלבים עיקריים. 

1)אהבת הבורא. 

2)אהבה עצמית.

3)אהבת הבריות.

אפרט את השלבים;

1)אהבת הבורא – עלינו להאמין ולבטוח בתמימות שכל מה שה' עושה בחיים שלנו, הוא לטובתנו הנצחית! וגם אם לפעמים אנו חווים קשיים או כאבים עזים – זה לטובתנו הבלעדית! עלינו לזכור תמיד שאין כזו מציאות שיורד רע מן השמיים. הכול זה לטובתנו, ממש כמו שמלח ממליח את הבשר כדי שיהיה משובח יותר,  וכמו שחייבים ללטש את היהלום בחוזקה כדי שינצוץ ויזהר! כך גם אנחנו. שנזכור זאת תמיד, נוכל להיות שמחים ומאושרים  בכל מצב בחיים – כי אנו מודעים לכך ש-ה-כ-ו-ל מגיע מהאבא האוהב והדואג שלנו. 

 

2)אהבה עצמית – אנחנו חייבים לאהוב את עצמנו, והרבה! לא משנה מה אולי אומרים עלינו או חושבים עלינו, לא משנה מה עברנו בחיים ומה עוד נעבור – אנחנו חייבים לאהוב את עצמנו ת.מ.י.ד. (אם אין אני לי, מי לי?), ולעשות את מה שטוב לנו (כמובן שעל פי התורה, כי רק אלוקים יודע באמת מה הכי טוב לילדים שלו), רק כך נוכל לאהוב את הסובבים אותנו, כי הרי איך נוכל לתת לחברים שלנו דבר שאין לנו?

 

3)אהבת הבריות – נאהב כל יהודי ויהודי באשר הוא, נקבל נכיל ונאהב אותו בדיוק איך שהוא ככה, איך שבורא עולם ברא אותו! וזה לא משנה בכלל מה העדה שלו, לאיזה זרם הוא משתייך, מה צבע העור שלו, איך הוא נראה או נשמע, במה הוא עובד או מה רמת המשכל שלו. 

 רק מתי שנבצע את שלושת השלבים החשובים הללו, נוכל לגשת למשימה האדירה הזו של 'מרפאי הנשמות', כי רק מתוך אהבת ישראל אמיתית וטהורה לאחים שלנו נוכל לחולל שינוי עמוק ומושרש בנשמה שלהם.

 

💙 על ידי התעניינות אמיתית בשלומם.

 

💙 על ידי טפיחה על השכם וחיבוק חם ואוהב.

 

💙 על ידי פרגון אמיתי מהלב. 

 

💙 על ידי חיוך גדול וקורן לכל אחד. 

 

ברגע שנחייה בצורה הזאת תמיד – הסיכויים שלנו לקרב את האחים שלנו אל אבינו שבשמיים, בהצלחה, מכפילים את עצמם פי כמה וכמה! 

 

הרי מי יוכל לסרב לך שכולך מלא באור ואהבת ישראל טהורה? 

 

זה כמו מה ששלמה המלך אומר (משלי כ"ז): "כמים הפנים לפנים כן לב האדם לאדם" – כמו שהשתקפות שמתקבלת במים תלויה בפנים שלך (אם אתה עצוב, ההשתקפות תראה עצובה, ואם אתה שמח אז ההשתקפות תראה שמחה), כך ב.ד.י.ו.ק. הלבבות של בני האדם פועלים, הלב שלי מרגיש בדיוק מה שחבר שלי מרגיש כלפיי ולפי זה ההתנהגות וההתייחסות שלי אליו תשתנה ותהיה בהתאם. – ה-כ-ו-ל תלוי בלב ובגישה שלנו!

נחזור לתחילת המאמר, איך הייתה מרגיש אם אלוקים, בכבודו ובעצמו, היה נותן לך את המשימה החשובה, מאין כמותה, להציל את ילדיו ממבול הניסיונות שיש בחוץ? להציל את ילדיו מהמים הקפואים והעמוקים שיש בכל מקום, בכך שתכניס אותם לתוך התיבה הנעימה והמאירה שלך?

ובכן, איך היית מרגיש? 

נכון, כל החיים שלך היו מקבלים תפנית חדה ימינה. פתאום מחיים של חוסר מעש, חיים של שגרה קבועה ומשעממת, קיבלת חיים מלאי משמעות, קיבלת תפקיד חשוב מאוד מאין כמותו! 

 

להציל את הילדים של אלוקים. 

 

אתה לא יודע מה כל ספר/דיסק  או כל מילת עידוד/טפיחה על השכם לחבר – יכולה לכולל! רבו הסיפורים על אנשים אומללים שהיו בדרכם להתאבד ובזכות יחס קטן ואוהב מצד חברם הם שינו את דעתם! או על זוגות שהיו בדרכם להתגרש ובזכות חוברת אחת הם עלו על דרך המלך ושלום הבית נכנס לביתם.

 

 לכל אחד ואחת מאיתנו יש כוח ועוצמה רבה לחולל שינוי משמעותי בסביבה שלו!

 

 עצם זה שאתה קורא את המאמר הזה עכשיו, מעידה שנבחרת משמיים להיות שליח של ה' להציל נשמות, לא כל אדם זוכה לזה! ועוד יותר מכך! לא כל אדם זוכה להיות מודע למצווה האדירה הזו, הרי מגלגלים זכות על ידי זכאי כידוע…

 השאלה הגדולה עכשיו מה אתה מתכוון לעשות עם לפיד האש הבוער הזה? תקח אותו ותדליק את נשמות ישראל אשר כבויות  מהמבול אשר משתולל בחוץ?

 

 או 

 

תבחר באופציה השנייה שבלתי ניתנת לעיכול אם תבחר בה, תיקח את לפיד האש הבוער שלך ותזרוק אותו לים! 

פשוט תתעלם, תמשיך הלאה בחיים – ובכך תתן לכל האחים שלך לטבוע בים הקפוא לנצח נצחים.

 

מאוד יתכן שאחרי 120 שנה של חיים קצרים בעולם הזה, יראו לך כמה אלפי נשמות יוכלת להציל מגיהנום (מסבל נוראי), ולא הצלת. 

 

ה' ירחם. 

אז באיזו דרך אתה בוחר?

מאמר מתוך הספר "כוכבים: הגיע הזמן לזהור" – לפרטים 058-745-2400

 

צפו בהרצאה החדשה של משה חי ריבקוב מחבר הספר

 

הפוסט חיזק אותך? תפיץ הלאה לזיכוי הרבים!

תגובות (נא לשמור על שיח נקי ומכובד)

כתבות שאולי פספסתם!

שלל סרטונים

הפיצו למשפחה והחברים
VOD

חדש ב-VOD:

המאמר חיזק אותך? תפיץ הלאה לזיכוי הרבים!

"יש קונה עולמו – בשעה אחת ויש קונה עולמו בקליק אחד" 

הפיצו לקירוב הגאולה.

לשיחה לחץ כאן
היי, במה אפשר לעזור?
להתענג באהבתך
שלום 👋
לכל שאלה או בקשה אנחנו כאן!